ÚKLID PRŮMYSLOVÝCH AREÁLŮ A SKLADOVÝCH PROSTOR

Čistota v průmyslových a skladových objektech je vizitkou každé společnosti. Prostředí, ve kterém pracujete, tvoří totiž první dojem na Vaše obchodní partnery i klienty, současně také ovlivňuje náladu zaměstnanců, která má velký vliv na efektivitu jejich práce a celkovou bezpečnost na daném pracovišti. Začněte s pravidelným úklidem vašich hal a přilehlých objektů ještě dnes.

Služby úklidu a údržby poskytujeme jak velkým, středním, tak i malým firmám. Disponujeme kvalitním technickým vybavením i potřebným know-how k naší činnosti. Podle potřebného rozsahu prací provádíme ruční práce nebo využíváme naši strojovou techniku. 

V rámci komplexnosti našich úklidových služeb můžeme nabídnout také úklid a údržbu venkovní zeleně, přilehlých pozemků, chodníků a parkovišť. Realizujeme také práce ve výškách. 

Za ceny už od 0,35 Kč za m² podlahové plochy objektu převezmeme pod naší správu podpůrné služby v oblasti úklidu a čistoty vašich výrobních hal a dalších objektů. Úklidové práce provádíme ve stanovených dobách na základě s vámi sjednaného harmonogramu tak, aby nebyl nijak narušen provoz vaší haly. Současně jsme schopni vysoce operativně reagovat i na nenadálé situace tak, aby bylo vždy všechno perfektně uklizeno.

Časový harmonogram úklidových prací vždy plně přizpůsobujeme podmínkám vašeho provozu. Podle potřeb našeho klienta dané průmyslové prostory zákazníka uklízíme v pracovní dny dopoledne, odpoledne nebo v noci a pracujeme také o víkendech a svátcích. 

Naše úklidová firma za posledních 6 let realizovala, či realizuje úklidy průmyslových hal a skladových prostor, například pro následující společnosti : 

A kde všude uklízíme průmyslové areály a sklady ?                   Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Beroun, Kutná Hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR.

    MEZI NEJČASTĚJI OBJEDNÁVANÉ SLUŽBY PATŘÍ : 

    komplexní úklid průmyslových areálů I komplexní úklid skladových prostor I strojové čištění podlah I průmyslové odsávání prachu z podlahových plochčištění technologických prvků a strojů I desinfekce ploch I extrakční čištění koberců I čištění osvětlovacích těles I úklid ve výškách za pomoci horolezecké techniky a plošin I mytí oken a prosklených ploch I omytí vchodových dveří I odprašnění stěn I mytí vnějších plášťů hal I úklid toalet, sprch a sociálního zázemí I doplňování hygienických potřeb


Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům, nebo navrhneme ideální rozsah úklidových činností.

NEVÁHEJTE NÁM ZASLAT POPTÁVKU

- FOTOGRAFIE Z PRŮMYSLOVÝCH ÚKLIDŮ AREÁLŮ -

ZAJÍMAJÍ VÁS CENY ÚKLIDŮ PRŮMYSLOVÝCH A SKLADOVÝCH OBJEKTŮ  ?