Úklid v administrativních budovách a kancelářích

Pravidelné úklidy administrativních budov a kanceláří vytvoří příjemné a čisté prostředí nejen pro Vaše pracovníky, ale také obchodní partnery. 

Za ceny již od 0,80 Kč / m2 můžete svěřit veškeré úklidové práce a podpůrné služby naší společnosti. 

Frekvence a rozsah úklidových prací se vždy řídí tzv. "harmonogramem úklidových prací" dle Vašich požadavků, případně se můžete spolehnout na naše poradenské služby. Firemní prostory navštívíme, provedeme analýzu a určíme rozsah úklidových a čistících prací a zdarma vypracujeme individuální úklidový plán, kterým se budou naši pracovníci řídit. 

Naše úklidová firma za posledních 6 let realizovala, či realizuje úklidy administrativních budov a kanceláří například pro následující společnosti a instituce : 

A kde všude uklízíme administrativní budovy a kanceláře ? Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Beroun, Kutná Hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR.

ROZSAH A HARMONOGRAM ÚKLIDOVÝCH PRACÍ

harmonogram úklidových prací vždy přizpůsobíme Vašim přáním a požadavkům, nebo navrhneme ideální rozsah dle individualit Vašich prostor. Úklidy můžou zahrnovat například tyto činnosti : 

zametení a setření omyvatelných podlahových ploch I vyluxování koberců a čalounění I vyprázdnění odpadkových košů I otření stolů, skříní a dalšího nábytku úklid sociálního zařízení včetně dezinfekce I odprašnění počítačů a další kancelářské techniky I mytí dveří, obkladů a radiátorů I leštění nábytku I mytí vstupních dveří a prosklených dveří kanceláří I otření radiátorů, vypínačů a elektrických zásuvek I otření světel, lamp, telefonů I úklid kuchyňské linky vč. mytí nádobí I doplňování hygienických potřeb na sociálním zařízení I výměna a praní ručníků a utěrek I a další

ZAJÍMAJÍ VÁS CENY ÚKLIDŮ KANCELÁŘÍ A ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV ?